Mýdlo na ruce Rose Quartz - účinné látkky

Sodium Cocoamphoacetate

jemná povrchově aktivní látka, dobrá kompatibilita s kůží, vyvinuta pro dětská mýdla a čistící prostředky

Disodium Lauryl Sulfosuccinate

jemná povrchově aktivní látka, snadno biologicky rozložitelná, není genotoxická ani komedogenní, používá se i pro citlivou pokožku

Sorbitan Sesquicaprylate

zahušťovadlo přírodního původu, posilovač pěny, snižuje ztrátu vlhkosti v pokožce

Cocamidopropyl Betaine

jemná povrchově aktivní látka, získává se z kokosového oleje, desinfekční přísada na kůži s výskytem akné, používá se v BIO kosmetice

Glycerin

hydratace, přirozeně se vyskytuje ve všech olejích a tucích, zjemňuje a zvláčňuje pokožku

Lotus Maritimus

antioxidační koncentrát Lotus maritimus (ledenec přímořský) má uklidňující vlastnosti. Někdy se v minulosti používal ke snížení úzkosti a nervozity. Nabízí osvědčené protizánětlivé účinky. Chrání před účinky volných radikálů, působících z vnějšího prostředí jako jsou výfukové plyny, UV záření a pesticidy. Má silný antioxidační účinek.

Esenciální olej Limetka (Citrus Aurantifolia Oil)

Intenzivní, čerstvé aroma, poněkud sladší než její příbuzný citron. Olej pročišťuje organizmus, rozpustí usazeniny a pozvedává ducha, má protivirové, antiseptické a antibakteriální účinky, pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci.

Růženínový extrakt (Rose Quartz extract)

Růženín je považován za nejúčinnější kámen proti poškození zářením: umístění vedle počítače prý brání bolesti hlavy a unaveným očím.
Kámen by měl také stimulovat oběh, a tím i zvyšovat sexualitu a plodnost. Růženín má osvěžující účinek. Psychologicky růženín posiluje přátelství, bojuje proti nešťastné lásce a otevírá mysl nové energii.

Parfum

francouzský parfém

CI 14700

potravinářské barvivo

Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate

konzervant, používá se v potravinářství

Citric Acid

kyselina citronová – regulace PH, používá se v potravinářství

 

Ingredients: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glycerin, Sodium Chloride, Lotus Maritimus Flower/ Leaf Extract, Quartz Powder, Sorbitan Sesquicaprylate, Coconut Fatty Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Citrus Aurantifolia Oil, Parfum, CI 17200, Citric Acid, Limonene.

0 ks
Košík: 0
0 ks
  • Sdílet
  •  
  •